19 yaşına körpe kızı siktim

19 yaşına körpe kızı siktim

Hepsi Cayır Cayır Siktim

Merhabalar okurlarım. Ben Yeni Yazarınız ateş. 51 yaşındayım ve ankarada kendi evimde yaşamaktayım. Evim çok güzeldir. Bahçeli ve ambiansı oldukça yüksek hissiyat verir. Benim bahçe duvarının oraya bir baraka yapmışlar, ne ararsanız var, kağıt demir plastik. Bir gün orda kalanlara kızdım ve kovdum. Orada kalanlardan birisi de kadındı. Bana dediki nereye gidelim kalacak başka yerimiz yok. Aradan bir kaç gün geçti bahçenin kenarında bir gün bir kız kakasını yaptı ve üstünü kapattı. Kız şalvar giymişti. Bende geçen bana nereye gidelim diyen kadına gittim ve kızdım. Dedim ki sizin oğlan yada kızlardan birini bir daha bahçemde yakalarsam amını götünü sikerim haberin olsun. ama sadece onlarla kalmam senide sikerim amını yardıra yardıra dedim. Kadın şaşırdı.

Yine bir gün hava çok güzel bahçemi temizliyorum. Ot mot ne varsa temizledim. Duvardan diğer tarafa attım. Bir tane oğlan karşıma çıktı bıdı bıdı konuşuyor, bende dövdüm. Sonra o hep tartıştığım kadın geldi yine ileri geri konuştu. Dedim bir daha yaparsan yanıma gelirsen seni burda sikmeden göndermem dedim. Hepsi bana bakıyor. aradan biraz daha zaman geçti bir gün kapı çaldı ve kadın dediki çocuk iyi degil ateşli bir bak lütfen dedi.. daha küçük 19 yaşında çocuktu. ateşi çok fazlaydı. tirim tirim titriyordu yavrucak. aspirin ağrı kesici ateş düşürücü ne varsa verdim kız uyumaya başladı. Sonra millete gidin kız kalsın dedim. hepsi gitti.

Bir süre sonra kızı uyandırdım ılık suyun altına soktum soyun dedim. Kızda soyundu. yumurta gibi memeleri karşımda idi. Ama nasıl utanıyor bir görseniz varya. yanaklar kıpkırmızı oldu. amına doğru baktım daha bakire gibi duruyor sarı sarı tüyleri vardı. bunu iyice yıkadım. elbiselerini makineye attım yıkadım kuruladım. sonra banyoya bende girdim soyundum. Kız gözlerini fal taşı gibi açmış yarrağıma bakıyor. bende beni yıka gel dedim. Sonuçta ben seni yıkadım sende beni yıkayacaksın dedim. beni yıkadı miss gibi olduk banyodan sonra yatağa gittik. havlularımızı açtık ama hala utanıyordu. ben bunu ufak ufak öpmeye başladım. 

Duddaklardan amına doğru indim. dilimi amının içine sokup çıkartmaya başlamıştım ki ufak ufak zevk sularının geldiğini dilimdeki tattan anladım. Sonra döndüm dedimki hazırmısın sikicem dedim. Nasıl yani dedi. Bildiğin sikicem amından içeri yarrağımı sokacağım dedim. o öyle konuşurken bir anda yarrağımı sırt üstü yatan 19 yaşındaki körpe kızın bacakları yan pzisyonda iken içine doğru bastırdım. ama ilk girdiğimdeki attığı çığlığı unutamam. ben köküne kadar körpe bir kızın amına sokmuşum bırakırmıyım. pompalamaya başladım. daha sonra sikimi çıkarttım. amından ufak ufak damlalar şeklinde kan geliyordu. bir anda bir hamle ile kızı ters çevirdim. yarrağımı kremledim onunda göt deliğine krem sürdüm. Önce yarrağımın kafasını sokup sonrasınsa kalanını götünden içeri saldım. inlemeye başadı. Götünün içine patlamak istiyorum dediğimde evet evet evet….. diye bağırıyordu. onun o bağırmaları ile götünden içeri boşaldım. O gece ateşim var bahanesi ile sabaha kadar bende kaldı. Sabaha kadar uyanıp uyuyup sikiştik. 

 

Bir sonraki anımda görüşmek üzere, yeni sex hikayesi yazarınız Ateş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir