Fatmagülün Sikiş Hikayesi

Fatmagülün Sikiş Hikayesi

Hey merhaba gençler, nasılsınız. 31. Benden 3 yaş büyük olan kuzenim fatmagül Abla ile, nasıl yaklaştığımızı ve onu nasıl becerdiğimi paylaşmak istiyorum. Kuzenim babasıyla ilgili ve ben her zaman ona abla derdim. Son 2 yılda Almanya’dan İstanbul’a geldiler ama birlikte daha fazla vakit geçirme fırsatımız olmadı. Kuzenim fatmagül abla, bekar, sarışın, beyaz, 1.55 boyunda, ama büyüklüğü için harika göğüsleri ve kıçları var. Almanya’da büyüdü, bu yüzden giysilerinde ve eşyalarında rahat hissediyor ve her zaman horozunu kaldırıyor.

Daha önceki gelişinde (20 yaşındayken), bir zamanlar beni evde bir güreş numarasıyla boşaltmıştı. fatmagül abla beni her zaman tahrik etmeye çalıştı. Sık sık sarılmış havlu veya iç çamaşırı ile banyodan çıktı ve onu görmeme izin verdi. Bazen kendine bir masaj yaptı ve ” omzum ağrıyor… “ve önümde bir orgazm olurdu. Çoğu zaman benim horoz sırtımda eğildi, sonra 31 tuvalete düz gitti. fatmagül Abla ile yaptığımız sohbetlerde beni neredeyse sevdiği adam olarak tanımlıyordu. fatmagül kız kardeşi anne bir yıl önce” damat ” falan aradı bile.

fatmagül kardeşler en son geldiğinde onlarla buluşmak için havaa lanına gittim. fatmagül abla önce annesiyle geldi, diğerleri bir hafta sonra gelecek. fatmagül’i uzaktan gördüm ve sikim kazık gibiydi ve ne yapacağımı bilemedim ve o Avrupalı. Cildiniz yine beyaz, vücut çizgileriniz harika, saçlarınız sarı. Ve beni gördüğüne çok sevindi. Önce bana sarıldı ve bu sarılma ile kalkık horoz karnına dokundu ve bunu fark etti. Her neyse, arabaya bindik ve eve geldik, ama her zaman gözüm üzerindeydi. fatmagül abla, ” yarın denize gidelim Arda’yı çok özledim!” sözde. Annesi de kabul etti…

Ertesi gün fatmagül Abla, annesi ve ben denize gittik. Yolda her şey normaldi. fatmagül abla ve ben soyunmaya sahilde kabin gitti. Bitişik kabin benim şort koymak ve onu bikini koymak ve biz sol. Tanrım, ne göt, ne göğüs. Sikim kalkmaya başladı, ne yapacağımı bilmiyordum, hemen eşyalarımı aldım, ama gözlerim kız kardeşin fatmagül’in bedenindeydi. fatmagül Abla, ” ne oldu, Yukarı baktın, çok mu beğendin?” sözde. Dedim ki, ” Hayır, iyi… sen BEYAZSIN kardeşim, ona baktım…”fatmagül abla şöyle dedi:” Almanya’da ne yapabiliriz, böyle bir güneş ışığı yok mu? Sizin kadar güzel görünen bir adam bulamadık, Türkiye’de kalalım!”Biraz güldüğümüzü söyledi, sonra annesine gittik. annesi, ” oooo damat, nerelerdeydin?” sözde. Şaşırdım, ama görmezden geldim. fatmagül Abla annesine Almanca bir şey söyledi, oturduk. Annesi fatmagül ablaya güneş kremi koydu. Biraz güneşimiz var. Sonra fatmagül Abla bana, ” Arda’nın denizine gidelim!” sözde.

Denizde biraz yüzdük ama çok yaklaşamadık. Denizden çıktık, sonra annesi bir süre yüzdü. fatmagül’in annesi sahilde oturup sohbet ederken, birini gördü, konuşmaya başladılar, Almanya’ya gitmeden önce çok dostça komşulardı, 35 yıldır birbirlerini görmediler. fatmagül’in ablası annesi onlara gitti, 10 dakika sonra geri geldi “ ” akşam evde görüşürüz, seninle Seyahat edeceğim. sadece, ” dedi. fatmagül Abla ile yalnızız. Ama kız kardeşin hoşuna gitti, dedi ki: “vücudumda biraz krem koy, bu yüzden güneşte nar gibi değilim!” sözde. Kremayı elime döktüm ve fatmagül Abla yüzünde yattı. Bu güzel eşek sağ önümde oldu ve benim horoz bir kazık gibiydi. Kremayı sırtına koymaya başladığında, fatmagül’in zevk aldığı belliydi ve bikini çizgisini gevşetti. “Harika, bacaklarıma koy.”dedi. Ona masaj yaptım ve taciz ettim.

Bir noktada fatmagül terbiyeli bir şekilde titredi ve orgazm olduğunu fark ettim. Ama sert bir horoz olmak istedim. fatmagül abla “” Tamam, bu kadar yeter, denize gidelim!” sözde. Kalktığımda, önümde bir çadır kurduğum belli olurdu. “”Abla, içeri gir, geliyorum!”Dedim. Sanırım sikimin uyanık olduğunu biliyor. O suya var, benim horoz biraz batıyordu gibi hissettim, bu yüzden kalktı ve denize gitti. Ama fatmagül abla annesi gibi bizimle değildi, şaka yaptı, üzerime su attı, bana sarıldı ve tam anlamıyla bana döndü. Göğüsleri gibi sırtıma tutunarak, yüksekliğini geçen suyun bazı kısımlarında sırtıma sarıldı. Tabii ki, benim horoz tekrar vidalanır. fatmagül Abla bu sefer kalkık horozumu gördü. “Annem sana neden damat dedi biliyor musun?”bana sordu. Bunu anlamak ve söylemek, “Ne damadı düşünmek istemedim.”Dedim. “Rol yapmayı kes! Annem bunca yıl önce babana seninle evlenmemi istediğini söyledi!” sözde. Dedim ki, ” ama sen benim kardeşim gibisin, bu olamaz!”Dedim. “Yaaa demek? Bu yüzden mi beni zorlaştırdın?” sözde. Hiç bir şey söyleyemedim …

Arkadan boynuma sarıldığımda bana sarıldı ve ” sahile böyle gidemezsin!”ve beni boynundan yakaladı, benim horoz onun kedi koymak ve ovuşturarak başladı. 1 dakikadan daha kısa bir süre önce boşalmaya başladım. Torunlarım suda yüzüyordu. fatmagül Abla güldü: “şimdi ödeştik, ben krem giyerken beni boşalttın!” sözde. Konuşmadan sahile gittik. fatmagül abla, ” artık gidelim, bu kadar yeter.” sözde. Eve gittik ama konuşmadık. Eve geldiğimde duş aldım, üzerimi değiştirdim ve ayrıldım, fatmagül abla evde kaldı. Gece eve geldim ve uyudum.

Öğlen uyandım ve evde kimse yoktu. Ama 15 dakika sonra fatmagül abla eve geldi. Bu sabah denize girdi ve annesi bu komşuları tekrar gördü ve onlarla birlikte gitti. Yüzme sırasında kolunu yaraladı ve aynı zamanda Ahlaya, Offlaya duşa girdi. Ve duştan ayrıldıktan sonra bana geldi ve oturdu: “Arda, omzum çok ağır, bana bir masaj yap!” sözde. Masaja tekrar başladım. Sırtının omzuyla buluştuğu yeri ovuşturmaya başladım. Ama atletik bir vücudu vardı ve masaj yapamadım. “Şunu çıkarayım…”fatmagül abla dedi, ve o bir sutyen ile sol, bir anlık aldı . Benim horoz geri eşek oldu. Biraz daha ovuşturdum “ ” bu yeterli mi?”Dedim. fatmagül Abla, ” bekle, daha yeni başladık! Sırtıma ve sonra bacaklarıma masaj yapacaksın ve ben her yerdeyim!” sözde. Bu yüzden sırtına masaj yapmaya başladım, ama bir masaj olarak yapmaya başladım, ama bir okşamak olarak, bir tutam olarak. Belli ki hoşuna gitti. Elini sırtının arkasına attı ve sutyeninin kapanmasını açtı “ ” daha rahat olurdu!”Sesli…

Ben kontrol dışı değilim, hatta tarafında göğüsleri dokunmak. “Ve bacaklarım” dedi. Altında zaten kısa bir eteği vardı, bu yüzden bacaklarını sıkıştırmaya başladım. fatmagül abla aniden ” Arda’yı istiyor musun?” sözde. Önce cevap vermedim, sonra yüzünü bana çevirdi ve ” bu senin son şansın, istiyor musun, istemiyor musun?” sözde. O geri geldiğinde, gözlerim göğüsleri üzerinde kapatıldı ve ben cevap veremedim. Ama nasıl yalamak ve emmek. Ve elimi ona koydum ve onu okşamaya başladım. Onu tanga çıkardı, bu yüzden benim horoz çıkardı ve onu kedi doğruldu. Kız kardeşinin kedi, sulanan ve benim horoz demir gibiydi. Ama kız kardeşin fatmagül’in yüzüne baktığımda bir huzursuzluk vardı. “Ne oldu?”Dedim. “Ben asla yapmadım!” sözde. Almanya gibi bir yerde bu yaşta şaşırdım.

Ben kararsız dururken, fatmagül Abla, ” ben yapmadım, ama seni istiyorum, şimdi istiyorum! Git, Git!” sözde. İlk olarak, ben senin kedi deliğe benim horoz başını ovuşturdu, delik biraz kesip içine başını koydu. fatmagül abla ben kafamda benim horoz sıkışmış gibi ince çığlık, ve sonra o kelimenin tam anlamıyla bana kendini attı bana kendini çok zor itti, ve bu kez o sert çığlık ve gözleri ağladı, ” ben şimdi seninim!” sözde. Ben de dedim ki, ” henüz değil… “ve bu sefer onu kedi içine ve dışına gitmeye başladı. Ama bunu alamadı, bu yüzden benim horoz onu kedi olmasına rağmen, sperm ile karışık kan onu kedi taraftan aktı o kadar çok kız kardeşi fatmagül içine benim sperm enjekte. Ben içeri girerken orgazm olmaya başladı ve deli gibi titriyordu. Biz sadece sarıldı ve 2 dakika kaldı. Sonra kız kardeşinin kedi benim horoz çıkardı. Duş almak üzereydim. Bu yüzden elini onu kedi kapsayan duş geldi.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir