Gerçek bir SWİNGERS Seks Hikayesi

Gerçek bir SWİNGERS Seks Hikayesi

Gerçek bir SWİNGERS Sex Hikayesi

Merhabalar Benim harika okuyucularım, bugün sizler için başımdan geçen swingers sikiş hikayemi anlatacağım.

Bana ben ve erkek arkadaşım hakkında size biraz bilgiler anlatarak bazı şeyleri öğrenmenizi temin edelim, bizim yirmili olan yaşlarımızda birlikte olmuştu.. ilişkimizin 6 ıncı yıla geldiğimizde sallandığını fakrettik. Biz bir kaç yıldır bu konuda konuşmuştuk. Farklı bir heyecan aramak istiyorduk ve artık sikiş hayatımızın sonlanmasına izin vermek istemiyorduk.

Sevgilim ve benim için olgun çiftler için açılmış olan bir klinik oldupunu öğrendim, öğrendiğimiz ailelerimizle aynı yaşta olan biriyle ilgili bir şey ikimiz için de büyük bir dönüş oldu. İkimiz de aynı istiyor ve sallanan gelen ihtiyaçlarını vardı bilmek bir rahatlama oldu ve ben aslında benim erkek arkadaşım tam olarak ne istediğini bilerek biraz daha kolay tüm süreci yapılmış düşünüyorum.

NASIL, ERKEK ARKADAŞIM VE BEN SWİNGERS OLDUK

Aylar sonra biraz araştırdıkdan sonra erkek arkadaşım ve ben swingers olmak için bir seks sitesine abonelik yaptık. Daha swingers partileri için çok hazır değildik ve bunun için hazır olmaya çalışıyorduk. Üye olduğum sikiş sitesi, üyelerini swingers için hazırlıyordu. Diğer çiftler ile önceden tanışma yapıyorduk. Sohbet ediyorduk ve birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı buluyorduk. Kuralların ne olduğunu öğrenmek için bu tarz sohbetleri yapmak zorundaydık.

Bu site üzerinde bir sürü swingers çift ile tanıştık. Bazılarının bize uyumlu olduğunu düşünürken bazılarının bizimle uzaktan yakından alakasının olmadığını da düşünüyorduk. Bazıları ile seks partisi öncesi görüşüp tanışmamız gerekiyordu.

Bir kaç görüşmeden sonra bize uyumlu sevimli bir seksi çift ile uyum sağladığımızı düşündük. Hem güzeller hemde olgun düşüncelere sahiptiler. Sevgilim ne düşür bilmem ama kadının göğüsleri beni oldukça büyülemişti. Daha sonra skypelerimizi aldık ve daha fazla sohbet etmeye başladık. İlk skype konuşmasında kadın karşımda beni delirtmişti ve onunla sikiş yapmak istemiştim.

Hikayemizin devamı yakında burada olacak. Karşı çift ile nasıl buluştuk. Nasıl sikiştik nerede seviştik hepsinı bu yazımızı okuyanlar için 2 inci bölüme bırakıyorum. Bu yazımın içine bir sonraki bölüm linkini koyacağım takipte kalın……

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir