ensest seks

Kuzenim Bana Sahip oldu

Kuzenim Bana Sahip oldu

Merhabalar.. Ben aslında her zaman çok dikkat çekici olan ve dikkat çekici olmayı seven bir kızdım. Cinsel yaşamla da aram her zaman çok iyi oldu. Ortaokul yıllarımdan beri sürekli sevgilim oluyordu. Kendimi elletmeye ve hayatıma giren erkekler ile birlikte olmaktan çok hoşlanıyordum. Çünkü sikiş yaşamak bana inanılmaz bir zevk veriyordu. Ben seks yaşamaktan o kadar çok zevk alıyordum ki sık sık başka bir erkek ile sevgili olarak farklı bir erkek ile seks yaşıyordum. Lisede bu durum sürekli böyle olduğu için artık resmen okulda kaşar diye adım çıkmaya başlamıştı. Aslında adımın bu şekilde anılmasından başlarda rahatsızlık duyuyordum ama sonrasında bu durum beni hiç etkilememeye başladı.

Çünkü ben bana çok zevk veren bir şey yaşıyordum ve bundan rahatsızlık duymama gerek olmadığını düşünüyordum. Biz kuzenimle aynı okulda okuyorduk. Ben aslında bu durumun onun kulağına gitmediğini düşünüyordum. Çünkü duysa kesinlikle babama söyler diye düşünüyordum. Bir gün ben evde yalnızken kuzenim bize geldi. Aslında zaten her zaman bize geldiği için bende onu içeriye aldım ve yaptığım işin başına döndüm. Yani c-hat yapmak için bilgisayarın başına döndüm. Kuzenimde yanıma geldi ve bana yaklaşmaya başladı. Ellerini üzerimde dolaştırmaya başladı.

Ona ne yaptığını buna nasıl cesaret ettiğini söyledim. Bana sen zaten kaşarsın okulda ki tüm erkekler ile yattın okulda yatmadığın tek erkek benim benimde seni nasıl sikeceğimi merak etmiyor musun diye bana bağırmaya başladı. Tabi ki de kuzenimle seks yaşamak istemiyordum. Tabi bir yandan da aslında onun beni nasıl sikeceğini de çok merak ediyordum. Çünkü bende bazı kızlardan kuzenimin çok iyi seviştiğini duymuştum. Zaten artık bu saatten sonra kuzenimi durdurmam mümkün değildi.

Çoktan onun elleri benim kadınlığımı bulmuştu bile. Bende hemen onun erkekliğini okşamaya başladım. Çok az vaktimiz vardı çünkü birazdan annemle babam eve dönebilirdi. Hemen kendimizi yatağa attık. Daha doğrusu kuzenim yatağa uzandı ve beni de üzerine yani erkekliğinin üzerine oturttu. Beni belimden kavrayarak içimde gelip gitmeye başladı. Bende onun üzerinde zevkten inlemeye ve adeta dans etmeye başladım. Kuzenim o gün benim odam da benim yatağımda bana sahip oldu ama bende bu durumdan fazlasıyla memnun oldum. Artık her fırsatta beni becermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir