Seçkin Escort Bayan Hizmetleri

Ormanda Kamp Çadırının İçinde Sevgilim ile Seks Keyfi

Erkek arkadaşım açık havada olmayı çok seviyor, o her zaman balıkçılık, yürüyüş, açık hava sporları ve hatta kamp yapmaktan hoşlanıyor. Açık havaya ilgim olmadığından ve kirli olmaktan nefret ediyorum, üşümekten nefret ediyorum ve hiçbir şey benim için hiçbir yerin ortasında bir çadırda uyumaktan daha az tatmin edici görünmüyor. Sevgililer günü için erkek arkadaşım bir gezi organize etmiş ve birlikte romantik bir gece ayarlayarak beni çok şaşırttı. Bana seveceğimi ve benim için olabildiğince mükemmel hale getireceğini söyledi. Nereye gittiğimize dair hiçbir fikrim yoktu ve ertesi gün için rahat kıyafetler almamı söylemişti. Çok heyecanlanmıştım. Sürücü koltuğuna oturdu ve yola çıktık, orman işaretlerini görene kadar nereye gittiğimize dair hiçbir fikrim yoktu. Ona baktım ve bana gülümsedi, beni nefret ettiğimi bildiği bir yere götürdüğüne inanamadım.

 Genellikle gerçekten kızardım ama izin verdim, sanki bu geziye çok fazla planlama yapmış gibi görünüyordu. Bizim çadır kurulduktan sonra biz pille çalışan ışıkları ile rahat edecektik ve sevgilim bize yemek pişirebilmek için çok sayıda yemeklik barbekü ve bira getirmişti. Ormanda olmaktan nefret etmeme rağmen rahat etmem için bu kadar çabalamasından çok memnun kalmıştım. Çevremizde ne olduğunu görmek için küçük bir yürüyüşe gitmeye karar verdik ve hiçbir şey olmadığını fark ettik. Kilometrelerce yalnızdık ve diğer insanlarla karşılaştığımızda özel bir kamp alanı içerisindeydiler. Hava kararmaya başlamadan önce çadırımıza geri döndük ve işte o zaman işler değişmeye başladı. Bizim içinde olduğumuz çadırın kapısı açıktı ve barbekümüzde hala sıcaktı ama bizim karınlarımı dolu olduğu için biz sadece ormanda yıldızlar ve gökyüzüne bakarak biralarımızı yudumladık. Biraz sarhoştum, bu yüzden bronzlaşmış bedenimden şortumu soymaya başladı. Çadırın girişinde şortumu bıraktı ve gömleğini çıkarmaya, beni öpmeye ve yaparken de gülmeye başladı. Kamp gezisinde genellikle bunun olmadığını söyler. Sadece küçük ışıklar ile aydınlatılan çadırımızda ikimiz de tamamen çıplaktık. 

O benim vajinamı yalamaya ve ormanın derinliklerinde yüksek iniltilerimi duymak için içime parmağını sokmaya başladı. Gece sıcaktı ama meme uçlarım hala sertti çünkü çok açıktım, yardım edemedim ama zevkle çığlık atıyordum. Erkek arkadaşım onun dili ile inanılmaz zevk vermeye başladı ve benim zevk sularım onun yüzüne akmaya başlamıştı. Çok rahat ve çok şaşırtıcı hissettim, benim vajinamda zevk içinde zonklama oldu ve erkek arkadaşım yanımda uzanarak nefesimi yakalamak için bekledi. Dizlerimin üzerine durdum ve üzerine indim, ormanda onunda özgürlüğünü hissetmesini istedim. Onun penisini emmeye başladım, çok zordu. Onu daha önce hiç bu kadar yakından hissetmediğimi düşünmüştüm, bunun onun fantezisi olduğunu fısıldadı ve her zaman daha genç olduğundan arkadaşlarıyla kamp yapmaya giderdi. Bu beni daha da iyi emmeye teşvik etti, boğazımı açarak onun bütün penisini ağzımın içine aldım.

 Bana dört ayak üzerinde durmamı söyledi. Gövdenin çadırımızın içinde olması için öne doğru eğildim, şimdi tamamen temiz havayı koklayabiliyordum ve gökyüzündeki yıldızları mis gibi görünüyordu. Benim zaten ıslak vajinama ve onun yağlı olarak ıslattığı penisini kullanarak, kıçımı içinde kendini itti. Ben anal yapmayı çok sevdim ve bu yüzden oda anal yaşamayı tercih ederek penisini popomdan içeri ve dışarı itmeye başladı. İnanılmaz hissettim, yardım edemedim ama deli gibi inledim, kilometrelerce kimsenin olmadığı bir ormanda istediğim kadar gürültülü olabilmenin de zevkini aynı anda yaşayabildik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir